М'яка косметичка-скринька біла з блакитними бантами велика

М'яка косметичка — гарний і практичний аксесуар для кожної жінки! Ідеально підходить для косметики, олівців для макіяжу та інших найдрібніших предметів.
Косметичка з тканини виступає як органайзер для зберігання різних невеликих речей. Може бути як настільною організацією простору, так і переносною валізою для косметики.
Виріб виконаний з м'якого та щільного текстильного матеріалу з милим малюнком бантиків, добре тримає форму. Прямокутна тканинна косметичка пенал з одним великим відділенням на замку та бавовняною основою.
Примітка:
Через інший монітор і світловий ефект фактичний колір предмета може дещо відрізнятися від кольору, зображеного на фотографіях. Дякую!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴







