
годинник упакований у поліетиленовий пакет, коробка не йде в комплекті
Sanda — бренд з 20-річною історією, який зробив ставку на чоловіків, що захоплюються спортом, ведуть активний спосіб життя. В Україні бренд ексклюзивно представлений тільки з 2019 року, але вже став популярним серед любителів активного проведення часу.
Водонепроникний та протиударний годинник наручний чоловічий з підсвічуванням з будильник секундомір таймер Sanda 6126
Механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без її заміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Гумовий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴










