
Ігрова клавіатура Xunfox K82 Gaming BEE з підсвічуванням провідна USB з ручкою регулювання гучності
2 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: 088
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігрова клавіатура Xunfox K82 Gaming BEE з підсвічуванням провідна USB з ручкою регулювання гучності

Особливості:
-
Стильний зовнішній дизайн
-
RGB підсвічування має кілька режимів роботи
-
Наявність коліщатка для керування гучністю звуку
-
Протиковзкі ніжки
Характеристики:
-
Модель: K82
-
Тип механізму: мембранний
-
Підключення: дротове, USB
-
Кількість клавіш: 94
-
Розміри: 395х153х33 мм.
-
Вага: 500 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Кількість клавіш клавіатури | 94 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Довжина: | 395 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 500 г |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698 ₴









