
Бездротова мембранна клавіатура M87 Glimmer Bluetooth Dual Mode Connection 2.4G з райдужним підсвічуванням
3 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: 073
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротова мембранна клавіатура M87 Glimmer Bluetooth Dual Mode Connection 2.4G з райдужним підсвічуванням

Параметри продукту:
- Тип клавіатури: 87-клавіша бездротової Bluetooth-клавіатури з подвійним режимом
- Кількість клавіш: 87 клавіш
- Тип інтерфейсу: Tpye-c
- Робочий струм: ≤200 мА
- Матеріал ковпачка клавіш: кульковий ковпачок PBT
- Робоча напруга: 5 Вт ± 2,5 Вт
- Метод передачі: 2,4G + Bluetooth 5.0
- Режим освітлення: змішане райдужне світло
- Розмір клавіатури: 360x145x40 мм
- Вага клавіатури: 600 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Довжина: | 360 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 40 мм |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Підсвітка клавіатури | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 698 ₴









