Механічна ігрова клавіатура E-YOOSO Z686 USB Mini slim Сіро-Біла провідна Red Switch

- Портативна механічна клавіатура 60%:
Це компактна міні-механічна клавіатура з 68 клавішами, металевою панеллю та знімною сполучною лінією типу C, підходить для будь-яких умов, ділових поїздок, ігор, офісу, домашнього використання, без цифрової клавіатури, більш практична для геймерів та друкарок, дає більше місця на робочому столі.
- Чудовий червоний перемикач:
механічна клавіатура E-YOOSO використовує червоні перемикачі, термін служби 50 мільйонів натискань клавіш, відстань до спрацьовування 2,0 мм, зусилля спрацьовування 45 г, легше спрацьовування, тихе клацання та швидка дія з мінімальним опором, відсутність відчуття абзацу, забезпечує вам тихе середовище для набору тексту, червоний перемикач — найкращий вибір для використання в офісі.
- 18 режимів підсвічування:
Механічна ігрова клавіатура E-YOOSO має 18 режимів підсвічування. Ви можете перемикати різні режими підсвічування за допомогою «FN2+9», ви також можете регулювати яскравість підсвічування за допомогою «FN2+-/+». Крім того, ви також можете увійти в режим налаштування підсвічування за допомогою «FN2+ ←». Якщо вам не потрібне підсвічування, ви можете вимкнути його за допомогою «FN2+0». Подвійні литі під тиском ковпачки клавіш забезпечують елегантне і чітке рівномірне підсвічування без відблисків.
- Гаряча заміна та подвійна інжекційна клавіша:
Гаряча заміна друкованої плати дозволяє вам вільно замінювати 3-контактні перемикачі без проблем з пайкою, ви можете насолоджуватися задоволенням від самостійного складання різних перемикачів на одній клавіатурі, створюючи свою власну унікальну клавіатуру. Подвійна інжекційна клавіша забезпечує кристально чисте рівномірне підсвічування і ніколи не вицвітає.
- Широка сумісність:
механічна клавіатура E-YOOSO на 60% підключається і працює, не вимагає жодних дисків, сумісна з Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS (Примітка: мультимедійні комбінації клавіш недоступні в системі Mac OS). Він також сумісний з PS5/PS4, добре працює з настільними комп'ютерами, Chromebook, ПК, ноутбуками, комп'ютерами та багатьма іншими.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | E-YOOSO |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Довжина: | 311 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 36 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Немає |
- Ціна: 2 898 ₴







