Механічна ігрова клавіатура E-YOOSO A68 RGB Mini Slim Біла Дротова USB з Red Switch

- Чудове RGB-підсвічування для геймерів
До 20 попередньо встановлених яскравих режимів підсвічування можна легко налаштувати за допомогою FN + Ins, яскравість також регулюється за допомогою прокручування.
- 35% ультратонка плата
Завдяки завантаженим низькопрофільним клавішам та перемикачам, вона залишається дуже низькою, забезпечуючи при цьому механічний друк. Не схожа на м'яку віддачу звичайних клавіатур ноутбуків і добре захищає ваше зап'ястя.
Низькопрофільна клавіатура з функцією «гарячої заміни» — перетворююча інновація зі 100% низькопрофільними перемикачами, сумісна з низькопрофільною клавіатурою E-YOOSO A68 з можливістю безкоштовної гарячої заміни. Унікальна ексклюзивна конструкція гнізда спрощує монтаж перемикача та зменшує його хитання.
- Дротова передача
Міцний кабель USB-A — USB-C гарантує вам найстабільнішу реєстрацію клавіш у будь-якій точній повсякденній роботі або інтенсивному ігровому випадку. Блокує будь-які перешкоди сигналу та усуває психологічну проблему затримки бездротового з'єднання.
Нескінченні можливості переосмислення
Завдяки потужній підтримці програмного забезпечення будь-які режими підсвічування, перепризначення клавіш або запису макросів комбінацій клавіш забезпечують легкий доступ. Підвищіть свою робочу ефективність та ігрову продуктивність якнайкраще.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | E-YOOSO |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Довжина: | 310 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 22 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Немає |
- Ціна: 2 799 ₴










