
Механічна ігрова USB-клавіатура Redragon AMSA K592 Blue Switch з підсвічуванням 104 кнопки геймерська
3 251,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 075
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Механічна ігрова USB-клавіатура Redragon AMSA K592 Blue Switch з підсвічуванням 104 кнопки геймерська
Пориньте у світ ігор з механічною клавіатурою ігор Redragon AMSA K592 Blue Switch. Ось чому вона стане вашим ідеальним партнером:
Функціональність:
- Двоколірні ковпачки клавіш: Виберіть між чорними та коричневими ковпачками для налаштування під свій стиль.
- Біле світлодіодне підсвічування з RGB бічними світлодіодами: Пориньте в атмосферу гри з яскравим і захоплюючим підсвічуванням.
- Режими підсвічування: Виберіть із 7 режимів підсвічування для створення унікальної атмосфери, а також регулюйте яскравість під свої переваги.
- Пилозахисні сині перемикачі: Стійкі до пилу та бруду перемикачі забезпечують довговічність та стабільну роботу.
- Компактний дизайн: Ергономічний та компактний дизайн робить клавіатуру зручною у використанні та економить місце на столі.
- НКРО та захист від ореолів: Усі 104 клавіші підтримують одночасне натискання та захищені від ореолів.
- Клавіша WIN, що відключається: Грайте без переривань, відключивши клавішу WIN, щоб випадково не вийти з гри.
- Сумісність:Підтримує Windows 10, 8, 7, Vista та XP.
Клавіатура також має:
Механічними перемикачами: Середньої міцності, з тактильною віддачею та гучним клацанням, що робить її ідеальним вибором для ігор та набору тексту.
Безпечний та комфортний дизайн: Захист від ореолів, нековзний ергономічний дизайн, регульований кут набору тексту та заміна клавіш зі стрілками WASD.
З цією клавіатурою ви поринете у світ ігор з комфортом та стилем.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Основні | |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Довжина: | 450 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 30 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 251,80 ₴









