KVM перемикач 4-х портовий VGA 1080p USB 2.0 світильник
KVM Switch являє собою зручний пристрій, який забезпечує керування чотирма комп'ютерами за допомогою одного монітора, клавіатури та миші

Характеристики:
Колір: чорний
Матеріал корпусу: пластик.
Не потрібно інсталювати програмне забезпечення, виберіть комп'ютер за допомогою кнопки
Звуковий сигнал як підтвердження перемикання портів
Plug and play (Підключи та грай) просте та зручне самостійне підключення без звернення до фахівців.
Роздільна здатність: 1920 x 1440.
RGB смуги пропускання: 200 МГц
Інтерфейс: 4 х VGA + 4 USB
Сумісність:
Microsoft Windows 98/98SE/2000/ME/NT/XP/VISTA/XP/7/8/10/11/2008/2012/2016/2022 (x32, x64), Netware/Unix/Linux/Mac
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Microsoft |
| Підтримка USB | 2.0 |
| Тип | Перемикач |
| Кількість підключаються ПК | 4 шт. |
| Підтримуване видеороздільність локально | 1920х1440 |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴








