
Механічна клавіатура з підсвічуванням Redragon Fizz K617RGB-WP дротова RGB на червоних свічах для ПК рожева
3 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 005РЧ
Механічна клавіатура з підсвічуванням Redragon Fizz K617RGB-WP дротова RGB на червоних свічах для ПК рожева - має перемикачі з гарячою заміною, які дозволяють легко замінити без будь-якої пайки.

Нова дротова клавіатура Redragon із макетом 60%. Компактна розкладка призначена для геймерів FPS та ефективної роботи.
Червоні перемикачі: найбільш тихий механічний перемикач, лінійний та м'який ключ робить кожен клік легким та швидким. Можлива гаряча заміна з іншими перемикачами Redragon. Зроблено для роботи з перемикачами, які розраховані на 50 мільйонів натискань клавіш.
RGB підсвітка.
19 режимів підсвітки з можливістю змінити колір, яскравість, швидкість та напрям підсвітки. Також можна включити підсвітку тільки потрібних клавіш чи виключити підсвітку зовсім.
- Fn + Alt – режими підсвітки
- Fn +M – яскравість підсвітки
- Fn + ¬ – швидкість підсвітки
- Fn + Пробіл – вибір кольору підсвітки
Програмне забезпечення Pro (настроюється):
розширте свої можливості за допомогою доступного програмного забезпечення для розробки власних нових режимів та ефектів, знайдених у redragonshop. Макроси з різними клавішами або ярликами для більш ефективної роботи та ігор.
Характеристика:
- Бренд: REDRAGON
- Модель: K617RGB-WP
- Перемикачі (REDRAGON): червоні
- Роз'єм USB: USB-C кабель
- Підключення клавіатури: Дротове
- Висота регулюється
- Підсвічування RGB: 19 режимів
- Підтримка ОС: Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 шт. |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Висота | 33.5 мм |
| Ширина | 105.6 мм |
| Вага | 412 г |
| Довжина: | 295.7 мм |
- Ціна: 3 398 ₴



