
Механічна клавіатура Machenike K500-B61 на червоних свічах з підсвічуванням дротова клавіатура для ПК
2 498 ₴
- Немає в наявності
- Код: 035
Механічна клавіатура Machenike K500-B61 на червоних свічах з підсвічуванням, дротова клавіатура для ПК насолоджуйтесь бездоганною грою з дротовою 60% міні-механічною ігровою клавіатурою, яка є ідеальним балансом форми та функціональності.

Зустрічайте K500-B61 MINI WIRED - досить компактний для будь-якого простору та досить універсальний для всіх налаштувань.
ФОРМИ ВІДПОВІДАЮТЬ ФУНКЦІЇ
Компактний форм-фактор 60% для спрощеного налаштування ігор та більше місця на робочому столі для мишки.
ОБМІН. ТИП. ПОВТОР
K500 MINI має повнофункціональну друковану плату з гарячою заміною, що дозволяє користувачам змінювати перемикачі на свій смак. Перемикайте його за допомогою будь-яких сумісних 3-контактних перемикачів клавіш.
ДИНАМІЧНЕ RGB З ПІДСВІЧУВАННЯМ
З підсвічуванням RGB весь колірний спектр та цілий ряд динамічних світлових ефектів під вашим командуванням. Підтримка драйверів дозволяє створити клавіатуру, яка буде унікальною для вас.
Основні характеристики:
- Колір: біло-сірий
- Розкладка: Eng
- Red Switch,
- Hot Swap
- Компактна розкладка (60%), ідеальна для геймерів і продуктивної роботи Підсвідчування PBT+ABS
- Кейкапи
- Кількість кнопок клавіатури: 61 шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Вага | 700 г |
| Довжина: | 294 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
- Ціна: 2 498 ₴





