
Портативна ігрова приставка X6 10000 ігор / 3.5'' IPS 640x480/AV вихід/консоль, ретро/2000 mAh
2 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 012
Портативна ігрова приставка X6 10000 ігор / 3.5'' IPS 640x480/AV вихід/консоль, ретро/2000 mAh - новий портативний ігровий плеєр X6 2023 року має 3,5-дюймовий IPS-екран, що пропонує яскравий і чіткий дисплей для захоплюючого ігрового досвіду

Дизайн подвійного джойстика: оснащена дизайном подвійного джойстика, ця ігрова консоль забезпечує точне управління та інтуїтивно зрозуміле управління для гравців.
11 ігор-симуляторів: з 11 імітаційними іграми в комплекті, ця портативна консоль пропонує різноманітний спектр ігрових варіантів, щоб діти розважалися.
Портативний ігровий пристрій: Компактний і легкий, X6 - це ідеальний портативний ігровий пристрій, який діти можуть легко носити із собою.
Ідеальний дитячий подарунок: Ця ігрова консоль X6 2023 року стане ідеальним подарунком для дітей, забезпечуючи години веселощів і розваг.
Відеоігрова консоль GBA: Як відеоігрова консоль GBA, вона підтримує кілька ігрових форматів, покращуючи ігровий досвід для користувачів.
Потужний чип: високопродуктивний чотирьохядерний процесор ATJ2273S, 32-бітний RISC, підтримує якість зображення з частотою 60 Гц і може працювати без збоїв у великомасштабних 2D/3D-іграх.
Характеристики:
- Підтримка HD Так
- Серія ігрових консолей FC, NES, SNES, MD, SMD, MAME, GB, GBC, GBA, PS1
- Мобільність пристрою Портативний
- Модель X6
- Пам'ять Об'єм вбудованої пам'яті (Гб) 32 ГБ
- Живлення Від акумулятора
- Кількість ядер процесора 1
- Бездротові інтерфейси Іч
- Кількість портів HDMI 1
- Кількість виходів на навушники 1
- Кількість портів USB 1
- Висота предмета 10 см
- Глибина предмета 2 см
- Ширина предмета 25 см
- Вага без упаковки (кг) 0.2 кг
Комплектація
- Ігрова консоль,
- навушники,
- зарядний кабель,
- інструкція,
- упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Game Boy |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Жорсткий диск | Ні |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Інтерфейси | USB, HDMI, AV-вихід |
| Живлення | Li-Ion |
| В комплект входить | Інструкція, Ігрова консоль, Блок живлення |
| Колір корпусу | Зелений |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
- Ціна: 2 190 ₴









