Смарт проектор MAGCUBIC Hy300 HD Android 11 11 BT5.0 Wifi, домашній відеопроектор 2.4/5G - насолоджуйтеся чітким і деталізованим зображенням

Створіть свій домашній кінотеатр.
Проектор Magcubic HY300
Особливості:
- Яскравість 200 ANSI: яскраве зображення навіть при денному світлі.
- Система Android 11: доступ до мільйонів програм та ігор з Google Play.
- Процесор Allwinner H713, чотириядерний процесор ARM Cortex-A53.
- Графічний процесор: Mali-G31
- Підтримка OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1 та OpenCL2.0.
- Вбудована роздільна здатність 1280*720P
- Вбудований динамік HIFI потужністю 5 Вт
- Підтримка: Wi-Fi 6 2,4G/5,8G подвійний Wi-Fi IEEE802. a/b/g/n/ac/ax Wi-Fi6 сильніший сигнал)
- Підтримка Bluetooth 5.0: підключення до бездротового пристрою.
- Підтримка декодування та відтворення відео, вихідна роздільна здатність до 1280*720p.
- 180-градусний кут проекції: проеціруйте зображення в будь-якому місці.
- 130-дюймовий проекційний екран: насолоджуйтесь великим екраном у домашніх умовах.
- Низький рівень шуму: проектуйте фільми та ігри без зайвих перешкод.
- Портативний: легко переносіть проектор із собою.
Характеристики:
- Назва: Magcubic HY300 Android 11 проектор
- Процесор: Allwinner H713
- Графічний процесор: Mali-G31
- Підтримка роздільної здатності: 1280 x 720 пікселів (максимум)
- Яскравість: 200 ANSI
- Системна пам'ять: 16 ГБ
- ОЗУ: 2 ГБ
- Підтримка бездротової мережі: WiFi 6, Bluetooth 5.0
- Кут проекції: 180 градусів
- Розмір проекційного екрану: 130 дюймів
- Термін служби лампи: 50 000 годин
Комплектація:
- Проектор
- Пульт дистанційного керування
- Кабель живлення
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Портативний |
| Тип матриці | LCD |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 4K 120p |
| Інтерфейси | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Світловий потік | 200 лм |
| Контрастність | 3000 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 498 ₴










