Нічник Paladone Super Mario - Цей Світильник створить особливу атмосферу в кімнаті, заповнюючи її м'яким і приємним світлом, яке допоможе розслабитися і спокійно заснути.
Нічник у формі знаменитого куба з гри «Супер Маріо» - ідеальний вибір для юних шанувальників пригод. Завдяки функції музичного вмикання і вимикання, він створює затишну обстановку, сприяючи розслабленню перед сном. Світильник працює на акумуляторі, що робить його зручним і мобільним. Подаруйте вашій дитині шматочок ігрової магії з цим яскравим і веселим нічником.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Живлення: акумулятор
Розміри: 105 х 95 х 95 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Жовтий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Paladone |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Форма світильника | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність лампи | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴







