Шкільний рюкзак Minecraft Майнкрафт з кріпером для дітей

В наявності рюкзаки Smiggle Minecraft (Майнкрафт з Кріпером).
Для дітей від 6 до 14 років.
Рюкзак має:
- мʼякі регульовані плечові лямки
- ручка для перенесення
- 3 відділення на блискавці: основне відділення з подвійною блискавкою
- подвійні чохли для пляшок (напої)
- відділенні для ноутбука 15 дюймів (альбоми, книги, зошити, папка)
- Ім'я етикетки
Розмір:
Висота 42 см
Ширина 29 см
Глубина 18,5 см
19,6 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 18 см |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴









