
Настільний конденсаторний мікрофон REDRAGON GM100 Seyfert ігровий мікрофон для запису з поп-фільтром
2 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: 115
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний конденсаторний мікрофон REDRAGON GM100 Seyfert ігровий мікрофон для запису з поп-фільтром
1.Стильний, ергономічний дизайн: Мікрофон створений спеціально для комфортного використання під час стримінгу, співу та онлайн-чату. Легкий та сучасний зовнішній вигляд робить його зручним для тривалих сесій та гармонійно вписується у робочий простір.
2. Всеспрямований мікрофон високої якості: Уловлює звук з усіх боків, забезпечуючи чіткість голосу незалежно від розташування. Це робить його чудовим вибором для конференцій, запису подкастів та відео.
3. Компактний та функціональний штатив: Портативний штатив легко складається та обертається, дозволяючи зручно налаштовувати мікрофон для оптимального кута та положення.
Характеристики:
- Мікрофонний блок: всеспрямований конденсаторний
- Частотна характеристика: 50 Гц-16 кГц
- Чутливість: -30 дБ±3 дБ
- Імпеданс: ≤2,2 ком
- Робоча напруга: 1,5 В постійного струму
- Довжина шнура: близько 1,8 м
- Штекер: 2,5 мм
Наш мікрофон має 3-контактний інтерфейс і не може використовуватись безпосередньо на мобільному телефоні та ноутбуці. Для правильної роботи необхідний перехідник із 4-контактного на 3-контактний 3,5 мм. (Продукт не включає 4-контактний кабельний адаптер 3,5 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | micro jack 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -30 дБ |
| Частота | 16000 Гц |
| Опір | 22 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Довжина шнура | 1.5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998 ₴






