-50%

Контролер управління RGB підсвічуванням 5v 3 pin на 4 pin Molex з пультом для ПК
698 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 114
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер управління RGB підсвічуванням 5v 3 pin на 4 pin Molex з пультом для ПК
Світлодіодний контролер 5 В, пульт із батарейним живленням призначений для RGB світлодіодних стрічок та оснащений 17-кнопковим пультом дистанційного керування на 2,4 ГГц. Особливості включають якісні матеріали, довговічність та зручне підключення через 3-контактний інтерфейс SATA для комп'ютерних корпусів. Підтримує різноманітні світлові ефекти та сумісний з одно та дволінійними LED драйверами. Контролер працює без мертвих зон, підтримує повний радіус керування на 360° та простий у налаштуванні для освітлення ПК.
Характеристики:
- Походження: Китай.
- Тип: кабель синхронізації материнської плати
- Номер моделі: Контролер RGB-стрічки
- Тип: 3PIN-SATA, 3PIN-4PIN (опціонально)
- Функція: RF дистанційний світлодіодний диммер може керувати яскравістю, мерехтінням та режимом мерехтіння світлодіодної стрічки.
- Вхідна напруга: 5 В
- Батарея: Батарея-таблетка
- Застосування: переважно використовується для освітлення ПК і т.д.
- Розмір продукту: 80x40x6 мм/3,15x1,57x0,24 дюйми
- Вага упаковки: 30 г
В комплекті:
- 1 х контроллер
- 1 х лінія подачі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Напруга | 5 В |
| Кількість кнопок | 17 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Вага | 30 г |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴




