
Настінний цифровий електронний годинник для приміщення з кріпленням годинник-календар з датою і термометром 32 см
1 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: 112
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настінний цифровий електронний годинник для приміщення з кріпленням годинник-календар з датою і термометром 32 см
Цей годинник має великий світлодіодний дисплей розміром 13/16 дюймів, що чітко відображає час, дату, температуру і день тижня навіть з відстані. Два будильники дозволяють настроїти нагадування для важливих подій. Додатково пристрій показує температуру, допомагаючи контролювати клімат у приміщенні. Зручний пульт дистанційного керування дозволяє налаштовувати яскравість, контрастність та гучність без необхідності підходити до годинника.
Серед функцій: автоматична адаптація яскравості до освітлення та дистанційне керування.
Характеристики:
- Категорія виробу: Будильник
- Тип дисплея: Цифровий
- Спеціальні функції: декор, термометр, вічний календар
- Тип живлення:зовнішнє джерело живлення
- Тип механізму:електронний
- Матеріал корпусу: Пластик
- Стиль: Сучасний та простий
- Розмір: як показано на малюнку
- Вага: 480 г (похибка близько 5 г)
В комплект входить:
- Базова модель: Годинник * 1, Модернізована модель пульта дистанційного керування: годинник * 1, пульт дистанційного керування * 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Помаранчевий |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 0.408 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴








