
Стабілізатор AOCHUAN Smart X Pro 3-осьовий з бездротовою зарядкою смартфону для екшн-камери та смартфону
4 783 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Руний стабілізатор AOCHUAN Smart X Pro 3-осьовий з бездротовою зарядкою смартону для екшн-камери та смартфону

Революційний триосьовий стабілізатор AOCHUAN Smart X Pro пропонує вам ідеальне рішення для створення чудових відео з вашого смартфона або екшн-камери. З цим пристроєм ви зможете легко створювати плавні та якісні відеоролики, знімаючи найважливіші моменти вашого життя.
Особливості:
- Довговічність та висока якість роботи: Легкий та зручний у використанні, стабілізатор не викликає втоми навіть при тривалій зйомці. Із вбудованою батареєю ємністю 3200 мАг він здатний працювати до 10 години з одним зарядом. Оснащений OLED-дисплеєм і акумулятором, що знімається, він також пропонує функцію бездротової зарядки для смартфонів.
- Адаптація до ваших рухів: Складна триосьова стабілізація зменшує вплив трясіння і тремтіння, забезпечуючи плавне і стабільне відео. Пристрій миттєво реагує на ваші рухи і утримує телефон у правильному положенні за допомогою широкого діапазону панорамного кута в 310, кута повороту в 330, кута нахилу в 345; та регульованого кута нахилу у 76°.
- Простота використання: Відмінно збалансований та ергономічний дизайн забезпечує зручність у використанні. З компактними розмірами та вагою всього 310 г він легко поміщається в руці і дозволяє знімати без обмежень. Просте керування та налаштування, включаючи можливість вибору горизонтального або вертикального режиму зйомки, роблять його ідеальним помічником для будь-якого користувача.
AOCHUAN Smart X Pro - ваш надійний супутник у світі зйомки, готовий відобразити кожен ваш крок з винятковою стабільністю та якістю.< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auchan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 268 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Довжина у складеному стані | 158 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 783 ₴









