
Кулер для процесора Aigo ICE200PRO RGB з двома тепловими трубками для Intel 115X 1200 1700 AM4 AM5 AMD
778 ₴
- Немає в наявності
- Код: 069
+380 (68) 780-77-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кулер для процесора Aigo ICE200PRO RGB з двома тепловими трубками для Intel 115X 1200 1700 AM4 AM5 AMD

Повітряний кулер процесора Aigo ICE200PRO — це високопродуктивний кулер, призначений для безперебійної та ефективної роботи вашого процесора.
- Тиха робота. Завдяки рівню шуму 21 дБА, цей кулер працює безшумно, забезпечуючи спокійну роботу при роботі за комп'ютером.
- Довговічний вентилятор. Термін служби вентилятора складає до 100 000 годин, він гарантує тривалу роботу та довговічність.
- Сертифікована безпека. Сертифікація RoHS гарантує відповідність продукту стандартам безпеки та якості, що дає вам душевний спокій.
- Універсальна сумісність: цей кулер сумісний з процесорами Intel 115X 1200 1700 AM4 AM5 AMD, що робить його універсальним вибором для різноманітних обчислювальних завдань.
- Конструкція з рідинним підшипником: Конструкція з рідинним підшипником вентилятора забезпечує плавну та ефективну роботу, знижує зношування та продовжує термін служби кулера.
Характеристики:
- Сокет для Intel: 1700/775/1150/1151/1155/1156/1200/1366
- Сокет для AMD: AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5 (AM3 та AM4.AM5 мають однаковий розмір)
- Матеріал: алюміній
- Швидкість вентилятора: 1800 ± 10% об/хв.
- Напруга: 12 В
- Тип підшипника: гідравлічний підшипник
- Номінальний струм: 0,23 А
- Вхідна потужність: 2,76 Вт
- Максимальний обсяг повітря: 42 CFM
- Інтерфейс вентилятора: 3-контактний
- Теплова потужність: 95 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIGO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴





