Комп'ютерна миша бездротова оптична 2.4 GHz USB портативна для ноутбука

•Бездротова технологія 2,4 ГГц.
Відчуйте зручність бездротової роботи з бездротовою оптичною мишею SUPMANGO 2,4 ГГц. Він забезпечує надійну та безперебійну роботу та ідеально підходить для ноутбуків.
• Портативність та живлення від акумулятора.
Ця міні-миша компактна і легка, що робить її дуже портативною. Він живиться від акумулятора, що забезпечує тривалий час роботи без клопоту з кабелями.
• Режим роботи лазера.
Режим роботи лазера цієї миші забезпечує точність та акуратність, покращуючи якість роботи за комп'ютером. Він ідеально підходить для користувачів, яким потрібна точність керування курсором.
• Регульована роздільна здатність:
За допомогою функції регулювання роздільної здатності цю мишу можна налаштувати відповідно до бажаної вами швидкості та точності відстеження, забезпечуючи персоналізований досвід користувача.
Миша добре сумісна з Windows 2000/XP/Vista/Linux/Win 7/MAC. Підходить для настільного комп'ютера, ноутбука, ПК, Macbook та комп'ютера.
Ви можете насолоджуватися чуйним та плавним керуванням курсором за допомогою невидимого механізму відстеження високої чіткості 800-1200-1600 точок на дюйм (регульований).
Компактний міні-дизайн - ви можете взяти його куди завгодно, вдома, в офісі або в подорожі, просто покладіть його в кишеню, він супер портативний та практичний.
Тонкий ергономічний дизайн зручно поміщається у долоні і не дає руці втомлюватися. Вам буде комфортно навіть після довгих годин натискання, відстеження та прокручування.
Технічні характеристики:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 100*61*35 мм
- Колір: Чорний
- Бездротова технологія: 2,4 ГГц
- Бездротова відстань: 10 м
- Регульований перемикач DPI: 800-1200-1600DPI
В комплект поставки входять:
- Бездротова миша
- USB-приймач
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 398 ₴






