
Ігрова механічна клавіатура E-YOOSO Z11T на червоних свічах з RGB підсвічуванням клавіатура для ПК
2 248 ₴
- Немає в наявності
- Код: 007БЧ
Ігрова механічна клавіатура E-YOOSO Z11T на червоних свічах з RGB підсвічуванням, клавіатура для ПК - ідеальна механічна клавіатура з підсвічуванням для всіх геймерів, які цінують надійність, комфорт та стильний дизайн.

Стиль механічної роботи: Насолоджуйтесь тактильним та чуйним досвідом набору тексту за допомогою механічного стилю роботи цієї клавіатури.
Перемикачі гарячої заміни: Легко замінюйте перемикачі без пайки, що дозволяє налаштовувати та легко обслуговувати.
61 клавіша: з 61 клавішею ця клавіатура забезпечує достатньо місця для набору тексту та ігор без шкоди для функціональності.
Монохромне підсвічування: Монохромне підсвічування забезпечує легку видимість в умовах слабкого освітлення, що робить його ідеальним для нічних ігрових сесій.
Це 61-клавішна компактна міні-механічна клавіатура з металевою панеллю та знімною сполучною лінією типу c, вона хороша для будь-якого середовища, ділових подорожей, офісного домашнього використання, без Numpad, більш практична для геймерів та друкаря, дає більше місця для вашого робочого столу.
Механічна клавіатура E-YOOSO використовує червоні перемикачі, тривалість життя 50 мільйонів натискань клавіш.
Попередньо встановлено 10 режимів освітлення, 5 рівнів яскравості підсвічування. Прецизійні подвійні клавіатурні кришки ніколи не вицвітають. Світло може бути вимкнене.
Дизайн цієї 61-клавішної клавіатури заснований на ергономіці, дві підставки для клавіатури забезпечують зручний кут набору тексту та ефективно зменшують навантаження на зап'ястя.
E-YOOSO 60% відсотків механічна клавіатура plug and play, не потрібен жоден диск, вона сумісна з Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS (Примітка: мультимедійні ярлики недоступні в системі Mac OS). Він також сумісний з PS5/PS4, добре працює з настільними комп'ютерами, Chrome-book, ПК, ноутбуком, комп'ютером тощо.
Основні характеристики:
- Колір: біло-чорна
- Розкладка: RU/ENG
- Red Switch, Hot Swap
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Компактна розкладка, ідеальна для геймерів і продуктивної роботи
- RGB-підсвічування
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Інтерфейс: USB
- Кількість кнопок клавіатури: 61
- Розмір: 297x107x34 мм
Комплектація:
- Клавіатура
- Пулери для заміни кейкапів і свічів
- Кабель
- Запасні перемикачі ( 2 шт.)
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Довжина: | 297 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 393 г |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
- Ціна: 2 248 ₴








