
USB-конденсаторний металевий мікрофон потоковий запис з RGB Light настільний подкаст-мікрофон для ПК
2 234 ₴
- Немає в наявності
- Код: 041
USB-конденсаторний металевий мікрофон потоковий запис із RGB Light настільний подкаст-мікрофон для ПК - дає змогу під'єднатися до вашого комп'ютера, ноутбука, телефона або ігрової приставки безпосередньо через порт USB.

RGB підсвічування мікрофона не вимикається, колір переливається випадковим чином. Мікрофон підключається до комп'ютера або ноутбука безпосередньо через USB-порт (працює з Mac та Windows Vista, XP). Барвисті світлові ефекти зроблять ваші відеоігри, стрими чи подкасти більш привабливим та захоплюючим. Регулятор посилення дозволяє швидко внести корективи та отримати максимально якісний аудіо запис. Ігровий usb-мікрофон Мікрофон має можливість зменшити шум фону і ідеально відтворювати ваш голос. Більш того, він має максимальну частоту дискретизації 192 кГц/24 біта для кристального і яскравого аудіо захоплення. Технологія Plug-and-play передбачає просте зручне використання без додаткових налаштувань. Корпус мікрофона виготовлений із високоякісного пластику.
Особливості:
- Мікрофон для запису з підсилювачем гучності, для більш гучного, чіткого та чистого звуку під час використання його в іграх, стриму чи запису голосу.
- USB-мікрофон з кардіоїдною діаграмою спрямованості для запису чітко і плавно вловлює звук, коли мікрофон спрямований на вас.
- Міцний корпус і стійкість стануть у нагоді при озвучуванні або трансляції для YouTube.
- Мікрофон можна підключити до роз'єму для навушників 3,5 мм, що дозволяє безпосередньо контролювати звук у реальному часі без затримок або одночасно слухати та записувати. Кнопка вимкнення звуку в один дотик нагорі дозволяє контролювати звукозапис.
Характеристики:
- Висота мікрофона: 21 см
- Матеріал корпусу: пластик
- Тип: конденсаторний
- Спрямованість: кардіоїд
- Частотний діапазон: 20 Гц ~ 20 кГц
- Чутливість: -38 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
- Частота дискретизації: 192 кГц/24 біт макс.
- Кабель передачі даних: Type-C на USB
- Довжина кабелю: 180 см
Комплектація:
- USB-мікрофон із підставкою,
- кабель,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Мікрофон для ПК |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -38 дБ |
| Частота | 192 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 2 234 ₴









