
Зарядний пристрій Toocki багатопортовий 67W GaN USB зарядна станція настільна швидка зарядка
1 294 ₴
- Немає в наявності
Зарядний пристрій Toocki багатопортовий 67W GaN USB, зарядна станція настільна швидка зарядка- зарядний пристрій настільного типу забезпечує легкий доступ до ваших пристроїв під час їх зарядки.

Настільний зарядний пристрій GaN на 67 Вт
всього 4 порти зарядного пристрою, 2 порти, 2 порти. Настільний зарядний пристрій потужністю 67 Вт може ефективно заощадити місце на робочому столі та зробити його більш обережним.
Багатопортова зарядка
Зарядний пристрій підтримує протокол PPS, максимальна потужність USB-C1/C2, один порт становить 67 Вт та підтримує швидку зарядку PD для ноутбука. Швидкий зарядний пристрій для мобільного телефону.
Ідеальна відповідність
Інтелектуальний розподіл потужності допомагає краще поєднувати різні пристрої швидкої зарядки.
Характеристики
- Назва: Настільний зарядний пристрій GaN 67 Вт 2 USB-A + 2 USB-C
- Матеріал: ПК
- Функція: швидке заряджання PD + QC
- Довжина кабелю змінного струму: 1,5 м
- Вхід: 100-240 В ~ 50/60 Гц 1,5 А Макс.
- Вихід USB-C1: 5 В/3 А; 9 В/3 А; 12 В/3 А; 15 В/3 А; 20 В/3,35 А (67 Вт макс.)
- Вихід USB-C2: 5 В/3 А; 9 В/3 А; 12 В/3 А; 15 В/3 А; 20 В/3,35 А (67 Вт макс.) ППС: 3.-11В/5А
- Вихід USB-A1: 5 В/43 А; 9 В/3 А; 10 В/2,25 А; 12 В/2,5 А (Макс. 30 Вт)
- Вихід USB-A2: 5 В/43 А; 9 В/3 А; 10 В/2,25 А; 12 В/2,5 А (Макс. 30 Вт)
Примітка:
Опорна потужність для одночасного заряджання 4 інтерфейсів USB-C1 + USB-C2 + (USB-C3 + USB-A) Вихід: 7 Вт + 20 Вт + 18 Вт (65 Вт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке заряджання | True |
| Функція бездротового заряджання | False |
- Ціна: 1 294 ₴









