
Електробритва шейвер XIAOMI Mijia S100 з двома плаваючими головками електрична бритва акумуляторна
1 968 ₴
- Немає в наявності
- Код: 060
Електробритва шейвер XIAOMI Mijia S100 з двома плаваючими головками електрична бритва акумуляторна - компактний пристрій з акумуляторним живленням, що забезпечує гладке гоління завдяки двом плаваючим головкам.

Стильне чорне забарвлення
Електробритва MSX201 від Xiaomi виготовлена в розкішному чорному кольорі, який ідеально підходить для джентльменського стилю. Крім того, вона має досить компактні розміри та товщину всього 30 мм, що дуже зручно для перенесення виробу.
Подвійна різальна головка
Спеціальна плавальна головка створена для гоління складних контурів обличчя. Головка може згинатися всередину, утворюючи V-подібну форму, яка легко очистить складні зони обличчя, як-от щелепа та підборіддя; різальна головка може прийняти й зворотну форму "вісімку", ефективно видаляючи волосся в куточках рота та на вилицях.
Двигун із частотою обертання 7200 об/хв
Бритва MSX201 обладнана двигуном із частотою обертання до 7200 об/хв й оптимізованою конструкцією, яка сприяє зниженню рівня вібрації й шуму від роботи пристрою.
Захист від короткочасного впливу води
Компактна електробритва Mijia MSX201 надійно захищена від короткочасного впливу води за стандартом IPX7, що дає змогу голитися, коли ви приймаєте душ.
До 90 хвилин роботи на одному заряді
Електробритва MSX201 обладнана зарядним портом Type-C. Завдяки 2 годинам заряджання бритви, користувачі можуть використовувати пристрій впродовж 90 хвилин.
Якщо вам необхідно терміново поголитися, а бритва розряджена, для заряджання бритви досить 5-10 хвилин, щоб задовольнити потребу в одноразовому використанні.
Характеристики:
- Живлення Акумулятор
- Особливості Потужність: 2 Вт
- Акумулятор LiPo
- Водонепроникний корпус
- Подвійний ряд лез
- Габарити (ВхШхГ) 8.7 x 5.6 x 3 см
- Призначення Для чоловіків
- Вага 0.146 кг
- Вага в упаковці 0.221 кг
- Система для гоління Роторна (обертальна)
- Тип гоління сухе/вологе
- Кількість головок для гоління 2
Оснащення
- Індикатор рівня заряду
- Подвійний ряд лез
- Додаткові можливості
- Водонепроникний корпус
- Очищення під струменем води
Комплектація:
- Електробритва Xiaomi Mijia
- Зарядний кабель Тype-С
- Сумка для транспортування
- Посібник користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Ні |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Швидка зарядка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Індикатор очищення | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 0.146 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 1 968 ₴






